Adalet Bakanlığı 5 Bin Zabıt Katibi Mübaşir Ve Şöför Alımı Yapacak

0
15137

ADALET BAKANLIĞI 3500 HAKİM VE SAVCI ALIMI SÜRECİ DEVAM EDERKEN ÖNÜMÜZDEKİ HAZİRAN AYINDADA 2750 HAKİM VE SAVCI ALACAGINI BELİRTTİ. ADALET BAKANLIĞI ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE5 BİNE YAKIN ZABIT KATİBİ VE  İNFAZ KORUMA MEMURU ALACAK.

ADALET BAKANI BEKİR BOZDAĞ  YAPTIGI AÇIKLAMADA 2017 YILINDA HAKİM SAVCI VE ADLİYE PERSONELİ ALINACAIGINI DİLE GETİRMİŞTİ.YAPILAN AÇIKLAMAYA GÖRE ADALET BAKANLIĞI 2017 YILINDA EN AZ 6250 HAKİM VE SAVCI ALACAK.

ADALET BAKANLIĞI 3 HAZİRANDA YAPILACAK SINAV İLE  2750 HAKİM VE SAVCI  ALACAK 3 HAZİRANDAKİ SINAVDA 750Sİ AVUKATLAR ARASINDA 2000 İ İSE HUHUK FAKÜLTESİ MEZUNLARI ARASINDA ALINACAK.

 

ZABİT KATİBİ VE  İNFAZ KORUMA MEMURUDA ALINACAK

810 İCRA KATİBİNE İLİŞKİN İLAN ÇIKARKEN  UZMAN ERBAŞLIKTAN AYRLINA 3000 İNFAZ KORUMA MEMURLARI İÇİNDE SINAV SÜRESİNİN TAMMALANDIGI SONUÇLARIN YAKINDA AÇIKLANACAGI BELİRTİLMEKTEDİR

ADALET BAKANI BOZDAĞ  OHAL KAPSAMININDA ACIGA ALINAN MEMUR LAR ARASINDA EN ÇOK  İHRAÇ ADALET BAKANLIGINDA   OLDU BU SEBEBDEN ADLİYEDEKİ ZABIT KATİBİ VE MÜBAŞİR İHTİYACINI GİŞDERMEK İÇİN 2017 YILINDA 5 BİN  ZABİT KATİBİ ŞÖFÖR VE İNFAZ KORUMA MEMURU ALACAKLARINI BELİRTTİ.

Memur Alımları Hızla Devam Ediyor Neredeyse Hergün Yeni Bir Kurum Memur Alım İlanı Yayınlıyor  Bu İlanlara Anında Ulaşmak İstiyorsan.Hemen Memur Alım İlanları Grubumuza katılın

GRUBA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

CEVAP VER