Bakan Ağbal’dan 3 bakanlığa memur alımı yapılacak

0
2215

Maliye Bakanı Naci Ağbal mecliste önemli mesajlar verdi. Genel kurulda konuşan Ağbal, Üç bakanlık için memur alımı konusunda bilgi verdi. Bakanlıkların memur alımları konusunda çalışmalar yürüttüğünü ifade Eden Bakan Naci Ağbal, Son kararı Başbakan Binalı Yıldırım’ın vereceğini açıkladı.
 

 

Maliye Bakanı Naci Ağbal, TBMM Genel kurulunda kanun tasarısı görüşmeleri sırasında milletvekillerinin yönelttiği soruları cevapladı. Bakanlıklara memur alımı konusunda gelen soruyu yanıtlayan Ağbal, personel kontejanları yönünde bir çalışılma yürütüldüğünü cevapladı. Bu çalışmalara göre sayıların belirtileceğini söyleyen Ağbal, Buna göre iki bakanlık personel alımı çalışmalarını sürdürürken bir bakanlığın çalışmaları net değil ifadelerini kullandı.

 

Maliye Bakanı Ağbalın açıklamalarına göre Maliye Bakanlığı ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı personel kontejanlarını belirleme aşamasında bulunuyor. Buradan çıkacak veriler bağlamında memur alımları için sayı belirlenecek. Bakan Ağbal Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığının personel alımı konusundaki detayları ise bilmediğini konuşmasına ekledi. Bu konularda son kararı Başbakan Yıldırım verecek.

 

Memur Alımları Hızla Devam Ediyor Neredeyse Hergün Yeni Bir Kurum Memur Alım İlanı Yayınlıyor  Bu İlanlara Anında Ulaşmak İstiyorsan.Hemen Memur Alım İlanları Grubumuza

GRUBA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

CEVAP VER