BİM PERSONEL ALIMLARI 2017

0
2922

Yıllardır Türkiyede market sektöründe faaliyetlerini sürdüren BİM bu yıl da personel alımlarına devam ediyor. BİM 2017 yılında da birçok kişiyi bünyesinde istihdam edecektir. BİM Başta büyük şehirler olmak üzere birçok şehirde personel alımları yapacaktır. BİM’in yayınladığı ilana baktığımızda 40 kişinin alınacağını ve bu 40 kişinin içinde engellilere de yer vereceği görülmekte. Genelde genel başvurular halinde alımlar yapan BİM esnek çalışma saatlerine uyumlu bir çok personel alımı yapacak.

 

Yılardır Türkiyede market sektöründe faaliyet gösteren BİM bu yılda personel alımlarına devam ediyor birçok pozisyonda personel alımı yapan BİM  bu alımlarda engellilere de yer vereceğini belirtti. Peki Hangi pozisyonlara personel alımları yapacak? Başvurular nereden ve nasıl yapılacak işte Detaylar.

 

BİM Mağaza Elemanı, Meyve Sebze Personeli, Unlu Mamül Personeli, Kasiyer, Eleman, Genel Başvuru  (Engelli), Depo elemanı, Kasa Reyon Elemanı, Kozmetik Personeli, Kasap Şarküteri Personeli gibi pozisyonlara birçok personel alımı yapacak.

 

Bunlar haricinde birçok ilan daha bulunmaktadır. Bu pozisyonlara başvurmak istyen adayların aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak Başvuru ve pozisyonları görebilirler. Başvurmak istiyen kişilerin aşağıdaki linke tıklayarak genel şartları, pozisyonları ve başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler.

 

İlanları görmek için tıklayınız. Ya da aşağıda verdiğimiz linki tarayıcınızın adres bölümüne kopyalayıp ilanları görebilir, Pozisyonları ve şartları görebilir başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/bim-birlesik-magazalar-a-s-is-ilanlari-c1888-p9746/

CEVAP VER