Denizbank lise,önlisans,lisans personel alımı

0
5805

Deniz Bank Personel alım ilanını yayınladı. Denizbank Lise, Önlisans ve Lisas mezunlarından personel alımları yapacak. Deniz Bank 5 farklı pozisyon için personel alımı yapacak.  Denizbak  personel alımına başvuracak olan adaylarda  bazı şartlar aramakta bu şartlar arasında; 30 yaşını aşmamış, Diksoyunu düzgün, Şehirlerarası seyahat engeli olmayan, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlıyabilen, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylarda askerlik  hizmetini tamamlamış veya en  az 2 yıl tecilli olmak gibi şartlar yer alıyor.

 

Denizbank kariyerde 5 farklı ilan mevcut bulunuyor. Denizbank genel müdürlüğü iletişim merkezi kalite ve süreç geliştirme yetkilisi ve İŞKUR telefonda satış temsilcisi alımı yapacak. Denizbank Yozgat şubesi gişe görevlisi ve şube operasyon yöneticisi alımı için ilan yayınladı. Akdeniz bölge müdürlüğü tarım bankacılığı satış sözleşmesi alımı yapacağını duyurdu.

 

Denizbankın personel alımına başvurmak istiyen adayların Denizbank kariyerien TC kimlik no ve isim soy isim ile üye olmanız gerekmekte.

CEVAP VER