DEVLET PERSONEL BAŞKANLIĞI MEMUR ADAYLARINI UYARDI

0
2228

Devlet Personel Başkanlığı yaptığı duyuruda memur adaylarını Uyardı. Devlet Personel Başkanlığı bazı sahte hesapların sosyal medya ve internet ortamında kamu personel alımlarıyla ilgili paylaşımlar yapıldığı yönünde uyarıda bulundu

 

Devlet Personel Başkanlığı tarafından memur adayları için çok önemli bir açıklama yayınlandı. Devlet Personel Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada sosyal medya ve internet ortamında bazı sahte hesaplardan kamu personeli alımlarıyla ilgili paylaşımlar yapıldığı ve alınan şikayetler nedeniyle bu açıklamayı yaptığı belirtildi.

 

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yapılan açıklama da “Bu ve benzeri hesapların Başkanlığımızla ilgisi bulunmamakta olup, kamu personeli alım ilanları ve diğer resmi duyurular yalnızca Başkanlığımızın resmi twitter hesabı olan “Devlet Personel Bşk.” (@BasbakanlikDPB) ve www.dpb.gov.tr resmi internet adresinde yayımlanmaktadır.” Denildi.

 

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yapılan açıklama da “Vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamamaları için, Başkanlığımızın resmi internet sitesi ile sosyal medya hesapları dışındaki hesaplara itibar etmemeleri hususu kamuoyunun bilgisine saygıyla sunulur.” İfadeleri kullanıldı.

CEVAP VER