Devlet Su İşleri 175 Memur Alımı Başladı

0
32438

Devlet Su işlerinin yayımladığı duyurular ve tablolar eşliğide 175 memur alımı sınav sonuçları kamuoyuna aktarılmıştır. Devlet Su işleri bünyesinde 175 adet memur alımı yapılacaktır. Bunun için uygulanan uygulama DSİ Bakanlığı tarafından yapılacaktır. Devlet Su İşleri tarafından duyurulan sonuçlar akabinde kuruma alımı yapılacak 175 memur belirlenmiştir. Harita, çevre, maden ,makine, ziraat bölümleri gibi pek çok memur kadrosu için asil ve yedek adaylar DSİ tarafından belirlenmiş ve açıklanmıştır.

Kazanan adayların nüfus cüzdanı fotokopisi, ikametgah belgesi, adli sicil kaydı, sağlık raporu, askerlik durumu belgesi ve 3 adet vesikalık fotoğraf ile başvurularını yapması gerekmektedir.

Bu ilana başvuru yapacak olan adayların yapması gereken üst tarafta verilen “İŞ BAŞVRUSU” butonuna girerek ön form doldurabilirler ya da DSİ bakanlığı resmi internet adresine girerek oradan da başvuru yapabilirler.

Memur Alımları Hızla Devam Ediyor Neredeyse Hergün Yeni Bir Kurum Memur Alım İlanı Yayınlıyor  Bu İlanlara Anında Ulaşmak İstiyorsan.Hemen Memur Alım İlanları Grubumuza

GRUBA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

CEVAP VER