Emniyet Genel Müdürlüğü lise mezunu 78 memur alımı

0
3205

Emniyet Genel Müdürlüğüne Memur alımları 2017’de de devam ediyor. Emniyet Genel Müdürlüğüne 25 hizmetli, 23 aşçı, 15 elektrik teknisyeni, 15 sıhhi tesisat teknisyeni  olmak üzere toplam da 78 memur alımı yapılacak. Başvurular 9 Ocak tarihinde başlayıp 13 Ocak 2017 tarihine kadar devam edecek. Bu pozisyonlara başvuracak olan adaylarda bazı şartlar aranmakta.

 

Emniyet Genel Müdürlüğünün 78 memur alımına başvuracak olan adaylarda bazı şartlar aranmakta; 23 kadrolu işçi alımı için Mutfak, Aşçılık, Yiyecek içecek,hizmetleri ortaöğretim bölümlerinden mezun olma şartı bulunuyor. 15 kadrolu sıhhı tesisat alımında Ortaöğretimin sıhhi tesisat, kalorifer, Isıtma, tesisat teknolojisi ortaöğretim alanlarından birinden mezun olmak gerekiyor. Elektrik teknisyeni alımına başvuru yapabilmek için Elektrik, elektrik-elektronik, elektrik tesisatçılığı, elektrik elektronik teknolojisi, bölümlerinden birinden mezun olmak gerekiyor.

 

Adaylarda aranan şartlar: 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 48. Maddesinde belirtilen şartları taşımak, Sağlık yönetmenliğinde belirtilen şartları taşımak, Güvenlik soruşturması ve arşiv soruşturması olumlu olmak, Emniyet Genel Müdürlüğünce yapılacak sözlü/uygulamalı sınavda başarılı olmak.

 

Başvuru için Gerekli belgeler: Kimlik Belgesi, Son 6 ay içinde çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf, Diploma belgesi, KPSS sonuç belgesi

Başvuru şekli ve Tarihi: Başvurular 9 Ocak 2017 tarihinde başlayıp 13 Ocak 2017 tarihinde bitecektir. Adaykar  bulundukları illerin İl Emniyet Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğüne bizzat başvuracaklardır.

İlan tam metni için tıklayınız

Memur Alımları Hızla Devam Ediyor Neredeyse Hergün Yeni Bir Kurum Memur Alım İlanı Yayınlıyor  Bu İlanlara Anında Ulaşmak İstiyorsan.Hemen Memur Alım İlanları Grubumuza

GRUBA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

CEVAP VER