Gümrük Bakanlığı 2017 yılında 2 bin memur alımı

0
3003

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı 2017 yılında da personel alımlarına devam ediyor. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı 2017 yılında 2 bin sözleşmeli personel alımı yapacak. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından yayınlanan 2017 yılı performans programına göre Gümrük ve Ticaret Bakanlığı 2017 yılında 2 bin personel alımı yapacak.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı 2017 yılı performans programına göre bakanlığı personel ihtiyacından personel alımlarıyla ilgili herdefleri bulunmakta. Bu hedef doğrultusunda personel ihtiyacı taleplerinin yüzde 20 oranında azaltılması bekleniyor. Programda yer alan ifadeye göre 2017 yılında açıktan 2000 personel alımı yapılacak ve personel ihtiyacı %20 oranında azaltılacak.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı performans programında belirtilen açıktan atama ile personel alımlarının sözleşmeli statüde olacağı anlaşılıyor. Ayrıca personel alımının farklı unvanlarda yapılacağı belirtilmekte.

Memur Alımları Hızla Devam Ediyor Neredeyse Hergün Yeni Bir Kurum Memur Alım İlanı Yayınlıyor  Bu İlanlara Anında Ulaşmak İstiyorsan.Hemen Memur Alım İlanları Grubumuza katılın

GRUBA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

CEVAP VER