Hacettepe Üniversitesi 57 Memur Alımı

0
2736

Hacettepe Üniversitesi Devlet Personel Başkanlığı sitesinde yayımladığı ilanda 57 sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı. Devlet Personel Başkanlığı sitesinde yayımlanan ilana göre 38 hemşire, 8 Çözümleyici,  6 sağlık teknikeri, 3 Programcı, 1 Diyetisyen ve 1 Sağlık teknisyeni olmak üzere toplamda 57 sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı. İlana Başvurular 28 Ocak 2017 tarihinde başlayıp 11 Şubat 2017 tarihine kadar devam edecek.

 

Hacettepe Üniversitesi Sözleşmeli Personel alımına başvuracak olan adaylarda bazı şartlar aranmakta. Hemşire kadrolarına sadece Hemşirelik lisans bölümünden mezun olan adaylar başvuru yapabilecek. Sağlık teknikeri kadrolarına ise sağlık Hizmetleri MYO radyoloji teknikerliği, tıbbi labaratuvar, anestezi, patoloji laboratuvar teknikler ve eczane hizmetleri bölümlerinden mezun adaylar başvurabilecek.

Programcı olarak başvuracak olan adaylarda ise Yükseköğretim kurumlarının Bilgisayar programcılığı ile ilgili bölümlerinden önlisans düzeyinde mezun olmak veya Muhasebe, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama ön lisans mezunu olmak koşuluyla bilgisayar programcılığı alanına ilişkin ders aldığını belgelendirmek veya bu alanda Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika sahibi olmak,  En az D düzeyinde YDS veya dengi İngilizce dil bilgisine sahip olmak şartları bulunuyor.

 

Aranan Genel Şartlar arasındaysa T.C Vatandaşı olmak, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmamak, 01.01.1982 sonrası doğumlu olmak, Görevini yapmasına engel bir sağlık durumu bulunmamak, gibi şartlar yer alıyor. Başvurular 28 Ocak 2017 tarihinde başlayıp 11 Şubat 2017 tarihine kadar devam edecek. Başvurular istenen belgelerle birlikte İnsan Kaynakları Koordinatörlüğüne şahsen müracaat etmesi gerekiyor.

 

 

CEVAP VER