KPSS 59 PUANLA ATAMA YAPILDI

0
2670

KPSS/2 tercih sonuçları  Ölçme, Seçme  ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 9 Ocak 2017 tarihinde açıklandı. Milyonlarca adayın girdiği KPSS sınavına ilişkin sayısal veriler dün ÖSYM tarafından açıklandı. Yayınlanan veriler incelendiğinde en düşük  kaç puanla hangi bölüme atama yapıldığı hakkında bilgiler belirlendi. Dün ÖSYM tarafından yayımlanan sayısal veriler incelendiğinde 2 kadroya 59 puanla atama yapıldığı görüldü. Çok yüksek puanların çıktığı KPSS 2016 sınavlarında 59 puanla hangi bölümlere atama yapıldığı oldukça merak edilmekte. Sizler için ÖSYM tarafından yayımlanan KPSS 2016/2 tercih sonuçlarına ait sayısal verileri inceleyip 59 puanla atanan bu 2 kadroyu tespit ettik.

 

 

KPSS 2016/2 tercih sonuçları dün (9 Ocak 2017) tarihinde açıklandı ve açıklanmasının ardından ÖSYM tarafından sayısal veriler de yayımlandı. En düşük puanla atanan bölümler belli oldu. 59 puanla atanan Lisans mezunlarına ayrılmış olan iki kadroya atama yapıldı. Bu kadroların Kültür ve Turizm Bakanlığı olduğu lisans mezunu atama puanları sayısal verilerine göre öğrenildi. Buna göre ''Folklor Araştırmacısı ve Mütercim'' kadroları ÖSYM'nin yayımladığı sayısal verilere göre ''59.49143 ve 59.53995'' puanları ile atama yapıldı.

 

Memur Alımları Hızla Devam Ediyor Neredeyse Hergün Yeni Bir Kurum Memur Alım İlanı Yayınlıyor  Bu İlanlara Anında Ulaşmak İstiyorsan.Hemen Memur Alım İlanları Grubumuza

GRUBA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

CEVAP VER