PTT 2017 PERSONEL ALIMLARI BAŞLADI

12
5948

2016 yılında çok sayıda personel alımı yapan PTT’nin 2017 yılında da personel alımları devam ediyor.  Peki PTT 2017 personel alımlarına nasıl başvurulur. İşte tüm detaylar bu haberimizde…

 

PTT’nin 2017 yılında da personel alımları devam ediyor. Bir çok pozisyondan çok sayıda personel alımı yapılacak. PTT 2016 yılında çok sayıda personel alımı yapmıştı. 2017 yılında da PTT’nin personel alımları devam ediyor. İşte PTT’nin alım yapacağı pozisyonlar ve başvuru yapma:

 

Alım Yapılacak Pozisyonlar: Posta Dağıtım Personeli, Depo Personeli, Dağıtım Şefi, Büro personeli,  Depo sorumluları pozisyonlarına alımlar yapılacak.

 

Başvuru yapacak olan adaylarda en az lise veya dengi okullardan mezun olmak, Disiplinli olmak, Esnek çalışma saatlerine uygun olmak şartları bulunmakta.

 

Başvuru yapma: Adayların belirtilen nitelikleri taşıması halinde PTT’nin resmi sitesine girerek başvurularını gerçekleştirebilirler.

Memur Alımları Hızla Devam Ediyor Neredeyse Hergün Yeni Bir Kurum Memur Alım İlanı Yayınlıyor  Bu İlanlara Anında Ulaşmak İstiyorsan.Hemen Memur Alım İlanları Grubumuza

GRUBA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

12 YORUMLAR

  1. bende bulamadım en son olarak başvuru formu kaldırılması var başka da birşey de yok iş ilanı için. bilgisi olan varsa paylaşabilirse bizimle çok iyi olur. teşekkürler.

CEVAP VER