PTT AÇIKTAN 500 PERSONEL ALIMI BAŞVURUlARI BAŞLADI

1
3988

PTT Müdürlüğüne alınacak olan 500 personel alımı için duyuru yapıldı.2500 personel alımıyla ilgili olarak ilk duyuru yapıldı ve 500 kişilik ilk açıktan personel alımı kapsamında büro görevlisi ve gişe görevlisi alımı yapılacak ve eğitim düzeyi olarak lisans ve önlisans mezunları adaylar başvurabilecek.

Başvuru tarihileri ise 13 Şubat 2017 tarihinde başlayıp 18 Şubat 2017 tarihine kadar devam edecek. Başvurular PTT’nin resmi internet sitesinden alınacak. Başvuracak olan adaylarda KPSS Şartları aranmakta. Lisans Mezunları için 2016 KPSS p93 puan türünden en az 70 almış olmak, Önlisans Mezunlarından ise KPSS P93 puan türünden en az 60 puan almış olmak şartı bulunuyor.

PTT’nin 2017 alımlarını açıklamasının ardından kısa sürede gerçekleştireceği alım sürecinde KPSS puan üstünlüğüne göre adaylar sözlü mülakata çağrılacak ve şartları taşıyan adaylar mülakat sonucu kuruma yerleşecekler.

Kamu kurum ve kuruluşlarına alımlar kapsamında güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması bu alımda da olacaktır. Alımların başlamasından önce kılavuz açıklanınca tüm başvuru şartları ve detayları ile ilgili olarak sizleri bilgilendireceğiz

başvurular ptt.gov.tr adresinden yapılacaktır

PTT’NİN 500 MEMUR ALIMI İLE İLGİLİ TÜM AYRINTILAR VE BAŞVURULARI MEMUR ALIM GRUBUMUZDA DEGERLENDİRİYORUZ BAŞVURU YAPAN HERKES BU GRUPTA HEMEN KATIL

GRUBA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

1 YORUM

CEVAP VER