Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı

0
1004

Sağlık Bakanlığı yayınladığı bir bildiride 11 sözleşmeli bilişim personeli alımı yapacağını açıkladı.

Gerekli Şartlar
– 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. Maddesinde belirtilen genel şartlara sahip olmak
– Fakültelerin 4 yıllık Bilgisayar mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak,
– Beninde belirtilen şartlar dışında kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik, fen edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölünleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği olan Yükseköğretim kurulunca kabul edilmiş yurt ıdşındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak
-Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesiyle bu sürecin yönetimi konusunda büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı 2 katı geçmeyecekler için en az 3 yıllık diğerleri için en az 5 yıllık mesleki tecrübeye sahip olma.
-Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek.
– “Kamu kurum ve kuruluşlarının büyük ölçekli bilgi işlem birimlerinde sözleşmeli bilişim personeli istihdamına ilişkin esas ve usuller hakkında yönetmenlik” te belirtilen özlük hakları ve diğer kuralları kabul etme.
-Erkek adaylar için muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, ertelemiş ya da muvazzaf askerlik hizmetinden muaf ya da yedek sınıfa geçirilmiş olma.
-Erkek adaylar için muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, ertelemiş veya muvazzaf askerlik hizmetinden muaf ya da yedek sınıfa geçirilmiş olmak.
Yukarıda gördüğünüz genel şartlar haricimde özel şartlarda bulunmaktadır. Özel şartlar hakkında bilgi almak için kılavuzu incelemeniz gerekmektedir.
BAŞVURU
Başvurular, “3.maddede yer alan” belgelerle beraber 19/12/2016 – 06/01/2017 tarihleri mesai saatleri (09:00-12:30, 13:30-18:00) içerisinde Sağlık Bakanlığı Mithatpaşa Caddesi No:3 D Blok Sıhhiye/Ankara adresinde bulunan Genel Evrak Birimine elden ya da posta ile teslim edilecektir. Postadaki gecikmeler ve diğer sebeplerle bu tarihten sonra başvuranlar ile eksik belge ibraz edenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir. İlanda belirtilen şartlara uygun olmayan başvurular ile e-posta yoluyla yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir. Adaylar sözleşmeli bilişim personeli pozisyonlarından sadece birini seçebilirler. Birden fazla seçim yapan ya da seçimi belli olmayan adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır.

DAHA FAZLA MEMUR ALIM İLANI İÇİN TIKLAYINIZ

CEVAP VER