THY TEKNİK ÖNLİSANS VE LİSANS MEZUNU PERSONEL ALIMI YAPACAK

0
13647

Türk Hava Yolları Teknik tarafından Meslek yüksekokulu(MYO) mezunu ve lisans mezunu personel alımı yapacağını duyurdu. MYO mezunu alım yapılacak bölümler Makine,Makine Resim Konstrüksiyon, Bilgisayar Destekli tasarım ve destekli bölümlerden mezun olma şartı bulunuyor. Lisans mezunu alım için ise Mühendislik Fakültesi mezunu olmak gerekiyor. Makine Mühendisliği ve benzeri bölümler başvuru yapabilecekler.

 

MYO mezunu için CAD-CAM  operatörü alım şartları şu şekilde: : Fanuc ünitede program yapabilen, tercihen Teamcenter bilen, benzer pozisyonda en az 2 yıllık tecrübeye sahip, kesici takımlar ve temel ölçüm cihazları konusunda bilgisi olan, yoğun iş temposu ve takım çalışmasına yatkın olma şartı atanmakta.

 

Lisans mezunu CNC Programcı alımı için şartlar şu şekildedir: Tercihen mühendislik fakültesi mezunu (Makine Mühendisliği vb.), NX Unigraphics bilgisine sahip, iyi derecede CATIA bilgisi olan, tercihen Teamcenter bilen, benzer pozisyonda en az 2 yıllık tecrübeye sahip, 4-5 Eksenli CNC makinaların programlamasına aşina, kesici takımlar ve temel ölçüm cihazları konusunda bilgisi olan, yoğun iş temposu ve takım çalışmasına yatkın olma şartı aranıyor.

 

Her iki alım içinde ortak özellikler arasında 35 yaşını aşmamak şartı bulunuyor. Aktif olarak araç kullanıyor olmak da şart. Askerlik ile ilişik olmayacak. İkamet olarak İstanbul Anadolu Yakası, Gebze ve Pendik bölgeleri olduğu belirtildi. İlan detayları ve başvuru için tıklayınız

Memur Alımları Hızla Devam Ediyor Neredeyse Hergün Yeni Bir Kurum Memur Alım İlanı Yayınlıyor  Bu İlanlara Anında Ulaşmak İstiyorsan.Hemen Memur Alım İlanları Grubumuza

GRUBA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

CEVAP VER