THY Uçuş Veri Analiz Görevlisi Alımı

0
1080

Türk Hava Yolları Personel Alımlarına Devam Ediyor. Türk Hava Yolları Veri Analiz Görevlisi Alacak. Türk Hava Yolları tarafından yayınlanan personel alımına göre Uçuş Veri Analiz Görevlisi Alınacak. Alınacak Olan Veri Analiz Görevlisi Alımına başvuracak olan adaylarda bazı şartlar aranmakta aranan şartlar arasında Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olmak, Adli sicil kaydı veya adli sicil arşiv kaydı bulunmamak, erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıllı tecilli ya da muaf olmak, En az 4 yıllık eğitim veren Üniversitelerin mühendislik fakültesi ya da bunlara denkliği olan Yüksek Öğretim Kurulu tarafından onaylanmış yabancı fakültelerden mezun olmak, Uçuş verileri izleme (FDM) ve analiz etme konusunda en az 3 yıl havayolu tecrübesi bulunmak gibi şartlar aranıyor.
Aranılan Nitelikler:
Takım çalışmasına yatkın, kişisel motivasyonu yüksek,Araştırmayı öğrenmeyi ve keşfetmeyi seven,Teknolojiyi ve yenilikleri takip eden,Uçuş verileri analizi ve/veya durum izleme konusunda eğitim ve bilgi sahibi,Algoritma geliştirme ve programlama konusunda bilgi ve tecrübe sahibi,Veri tabanı ve veri analizi konusunda bilgi sahibi,Analitik düşünce ve problem çözme yeteneğine sahip olan çalışma arkadaşları arıyoruz.
Başvuru Şekli ve İzlenecek Yol:
Şartları taşıyan adayların ilana internet üzerinden başvuru yapması gerekmektedir. Yukarıdaki şartları taşıyan adayların internet vvaşvurusu dışında herhangi bir şekilde başvuru yapanların başvuruları geçersiz sayılacaktır.
Başvuru formunda beyan edilen bilgiler doğru kabul edilerek adaylar sözel yetenek, sayısal yetenek ve İngilizce sınavlarına davet edilecektir. Sınavda başarılı olan adayların mülakat öncesinde yukarıda belirtilen kriterlere uygunluğunu belgelemeleri istenecektir. Kriterlere uygun olmayan adaylar sürece devam edemeyecektir.
İlan kapsamında 2 kişi istihdam edilecektir.
Çalışma süresince THY operasyonun olduğu tüm yerlerde görevlendirme yapılabilir.
Tüm süreç sonunda başarılı olan adaylara iş teklifi yapılacak olup işe başlama belgeleri hazırlamaları istenecek ve adayın istenen belgeleri teslim etmesi akabinde istihdam süreci tamamlanacaktır

CEVAP VER