TÜBİTAK daimi kamu personeli alımı

0
895

TÜBİTAK  İşkur tarafından yayınladığı gönderiye göre 15 güvenlik görevlisi ile 2 sekreter alımı yapacak. Tübitah bünyesinde istihdam etmek üzere toplam da 17 daimi kamu personeli alımı yapacak. Başvurular 30 Ocak 2017 tarihi itibariyle başlayıp 8 Şubat 2017 tarihine kadar devam edecek. Başvuracak olan adaylarda bazı şartlar aranmakta; Güvenlik görevlisi olarak başvuracak adaylarda Güvenlik Görevlisi Kimlik Belgesi (Silahlı) sahibi olmak, En az 1 yıl özel güvenlik görevlisi olarak çalışmış olmak ve bunu belgelendirmek şartı bulunuyor. 2016 KPSSP93 puan türünden en az 60 puan almış olmak şartıda bulunuyor.

 

Sekreter alımına başvuru yapmak istiyen adaylarda ise Önlisans düzeyinde işletme, işletme yönetimi, büro yönetimi ve sekreterlik ya da büro yönetimi ve yönetici asistanlığı bölümlerinden mezun olmak gerekiyor. Büro Yönetimi ve Sekreterlik işleri ile ilgili en az 3 yıl deneyim sahibi olmak ve bunu belgelendirmek, 2016 KPSSP93 puan türünden en az 60 puan almış olmak şartı bulunuyor.

 

Başvurmak istiyen adaylar İŞKUR İl şube müdürlüklerinden veya İŞKUR’un resmi internet sitesinden başvurabilirler.

Memur Alımları Hızla Devam Ediyor Neredeyse Hergün Yeni Bir Kurum Memur Alım İlanı Yayınlıyor  Bu İlanlara Anında Ulaşmak İstiyorsan.Hemen Memur Alım İlanları Grubumuza

GRUBA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

CEVAP VER