TÜRKİYE İŞ BANKASI PERSONEL ALIMI

0
9690

Türkiye İş Bankası, 2017 yılında da personel alımlarına devam ediyor. Türkiye İş Bankası Şubat ayı itibariyle personel alımlarına başladı. Başvuracak olan adaylarda ilgili bölümlerden mezun olma şartı bulunmakta. Alınacak olan personellerin; Bilgi Teknolojileri Sistem zmanlığı pozisyonunda çalışmaya başlıyacaklardır.

Başvuracak Olan Adaylarda aranan şartlar arasında: Türkiye Cumhriyeti Vatandaşı olmak, TOFEL sınavından en az 85 puan almış olmak, 30 yaşını doldurmamış olmak, Üniversitelerin Matematik, İstatistik, Elektrik, Telekominikasyon, bilişim endüsti, elektronik bölümlerinden mezun olmak, Daha önce bankanın yapmış olduğu sınavlardan başarısız olmamak, Bilgi işlem ve yazılım uzmanlığı sınavına bir defadan fazla katılmamış olmak, sağlık durumundan herhangi bir engeli bulunmamak.

İş Bankasının personel alımına başvurular 27 Şubat 2017 tarihi saat 18:00’a kadar yapılacaktır. Sınavla ilgili duyurular ise 1 Mart 2017 tarihinde İş Bankasının resmi internet sitesi üzerinden Başvuru Durum Takip alanından yapılacaktır.İş Bankası Personel Alımı Sınav süreci; 4 MART 2017 Cumartesi günü İstanbul ve Ankara’da gerçekleşecektir.

CEVAP VER