Yeni 24.800 Memur Alımı (Mart 2017)

0
25423

12 Kuruma 24.800 memur alımı yapılacak. Bu kurumların başlıcaları Sağlık Bakanlığı, MEB, Emniyet, Jandarma, ÖSYM, TÜBİTAK, MSB, Türkşeker, BDDK’dır.
Sizler için Mart ayında yayımlanmış memur alımlarını derledik. Bu tarihe kadar yayımlanmış tüm ilanları bu başlık altında görebilirsiniz. Eğer alım şartlarını karşılayabiliyorsanız kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Dilerseniz size başvuru linklerini vermeden önce hangi kurumun ne kadar alım yapacağını kısaca belirtelim. Bunlar;
Milli Eğitim Bakanlığına 20 bin 127 öğretmen alımı yapılacak. Jandarma Genel Komutanlığına 20 bilişim personeli alımı yapılacak, Emniyet Genel Müdürlüğüne 20 mühendis alımı yapılacak, Sağlık Bakanlığı ve bağlı kuruluşlara 3890 sözleşmeli personel alımı yapılacak, Çanakkale Belediyesine 49 işçi alımı yapılacak, BDDK’ya 100 uzman yardımcısı alımı yapılacak, Şeker Fabrikalarına 250 mühendis alımı yapılacak, TÜBİTAK’a 24 personel alımı yapılacak, ÖSYM’ye 15 uzman personel alımı yapılacak ve Milli Savunma Bakanlığına 15 personel alımı yapılacak.

Bazı ilanlar :

Jandarma Genel Komutanlığı 20 memur alımı yapacak Kaynak: Jandarma Genel Komutanlığı 20 memur alımı yapacak —> Başvuru kılavuzu için tıklayınız

Emniyet Genel Müdürlüğü EGM sözleşmeli personel alımı yapıyor —> Kılavuz için tıklayınız (Bilgisayar Müh), Kılavuz için tıklayınız (Elektrik-Elektronik Müh.)

KPSS 2017/3 Sağlık Bakanlığı sözleşmeli 3890 sağlık personeli alımı —> İlan için tıklayınız.

Çanakkale Belediye Başkanlığı en az ilköğretim mezunu 49 daimi işçi alımı —> Bilgi için tıklayınız

BDDK 100 memur alımı —> Başvuru şartları için tıklayınız

Türkiye Şeker Fabrikaları TÜRKŞEKER 250 sözleşmeli kamu personeli alımı —> İlan metni için tıklayınız

 

 

 

CEVAP VER